Za PZRugby.pl:
Ostatni, szósty Turniej Mistrzostw Polski Kobiet Rugby 7 sezonu 2019/2020 został rozegrany na stadionie GOS w Gdańsku, wystartowało 7 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Posnania Poznań 38:0, gdańszczanki tym samym sięgnęły po kolejny, dziesiąty z rzędu tytuł Mistrzyń Polski, wicemistrzowski tytuł powędrował do Poznania, a brązowe medal ozdobiły szyje drużyny warszawskiej Legii.

MVP Turnieju została Anna Klichowska (Biało-Zielone Ladies Gdańsk), MVP Ataku Natalia Pamięta (Biało-Zielone Ladies Gdańsk). Puchary i medale wręczali przedstawiciele Miasta Gdańsk Sylwia Gruchała i Adam Korol, a z ramienia Polskiego Związku Rugby Jan Kozłowski i Marek Parjaszewski.

Okazję do podwójnego świętowania miała drużyna Biało-Zielonych Ladies Gdańsk z powodu zdobycia dziesiątego z rzędu tytułu mistrza Polski, za który otrzymała specjalny puchar.

MVP ostatniego dziesięciolecia wybrano aktualną kapitan reprezentacji Polski i jedyną grającą zawodniczkę w barwach Biało-Zielonych, która zdobyła dziesiąty tytuł z rzędu – Karolinę Jaszczyszyn.

KS Rugby Gietrzwałd v AZS AWF Warszawa 48:0
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 48:0
Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 45:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 36:0
KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 7:33
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 45:0
KS Rugby Gietrzwałd v AZS AWF Warszawa 27:0
Juvenia Kraków v Legia Warszawa 0:34