Najnowsze wieści
  1. Black Roses Posnania zmierzyły się z Richmond w swoim pierwszym meczu rugby XV
  2. Historyczny sukces polskiej reprezentacji: Polki wracają z brązem Turnieju Mistrzostw Europy w Charkowie
  3. Polki z 7. miejscem w Mistrzostwach Europy. Następnym krokiem walka o Tokio 2020
  4. Black Roses Posnania zdobywa wicemistrzostwo Polski
  5. Black Roses Posnania kończy na II miejscu turniej MPK w Rudzie Śląskiej

Sztab

ARKADIUSZ MĄKINA – TRENER

Rozpoczął pracę z zespołem w sezonie 2014/15. Trener rugby i przygotowania motorycznego, II trener w kadrach narodowych seniorek i juniorek.

TOMASZ KAPUSTKA – TRENER

Założyciel Black Roses Posnania, trener Kadry Narodowej seniorek od sezonu 2012/13 – 2014/15. Trener grup młodzieżowych KS Posnania.

ANDRZEJ PYDA – LEKARZ

Lek. med. Andrzej Pyda jest lekarzem specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W obszarze jego szczególnych zainteresowań pozostaje leczenie zachowawcze oraz operacyjne urazów narządu ruchu, w szczególności kończyny dolnej. Ortopeda specjalizuje się w urazach sportowych. Przyjaciel Black Roses. Doktor Pyda bierze czynny udział w procesie dydaktycznym organizowanym przez Rehasport Clinic, prowadząc kursy oraz szkolenia dla lekarzy z Polski i zagranicy. Jest członkiem zespołu naukowo-badawczego Rehasport Clinic. Andrzej Pyda pełni funkcję lekarza klubowego KKS Lech Poznań od 10 lat. Jest licencjonowanym lekarzem PZPN. Ortopeda przynależy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Sekcji Chirurgii Kolana tego towarzystwa. Przynależy także do ESSKA (European Society of Sports Traumatology) i ISAKOS (International Society of Arthtoscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine)

BARTOSZ CZARNECKI – FIZJOTERAPEUTA

MARTA BYKS – MENEDŻER EVENTÓW

RADOSŁAW SOŁTYS – MENEDŻER, ZARZĄD