Najnowsze wieści
  1. International Rugby Challenge 2021
  2. Onet.pl Poznańska Gala Rugby
  3. Katarzyna Paszczyk – Dzień Dobry TVN
  4. Sparingi zimowe
  5. Camp szkoleniowy Black Roses

Nabór

Wybierz opcję:

Przygodę z rugby możesz rozpocząć na 3 sposoby:

  • przychodząc na trening grup dziecięcych jeśli Ty lub córka nie skończyłaś 14 lat – skontaktuj się z nami przez formularz – oddzwonimy
  • przychodząc na trening grup młodzieżowych jeśli Ty lub córka nie skończyłaś 17 lat – skontaktuj się z nami przez formularz – oddzwonimy
  • przychodząc na trening pierwszej drużyny po wstępnej ocenie przeszłości sportowej i predyspozycji motorycznych trenera drużyny. Szukamy szybkich, sprawnych dziewczyn, które nie boją się walki, ale również czerpią przyjemność z szybkiego biegania.

Skontaktuj się z nami przez formularz lub napisz bezpośrednio do trenera (a.makina@rugby7.pl). Z chęcią przyjmiemy nowe osoby w kategoriach młodzieżowych. Klub Sportowy Posnania jest klubem, który w tych kategoriach posiada największą liczbę reprezentantek kraju w historii.

W dziale Akademii Młodzieżowej możesz przeczytać również o Szkole Marcina Gortata oraz Liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu, gdzie możesz zajmować się rugby olimpijskim jak profesjonalistka.

Jeśli jesteś zawodniczką grająca w innym klubie, masz zamiar przeprowadzić się do Poznania, rozpocząć tu naukę lub prace skontaktuj się proszę z trenerem klubowym. Zmiana klubu będzie wiązała się z procedurami zmiany barw klubowych i transferem definitywnym lub czasowym.

Nasze zasady nakazują nam dbać o nasze zawodniczki na miejscu dlatego z reguły przyjmujemy zawodniczki o wysokim poziomie sportowym, wysokim potencjale sportowym oraz te osoby, które rozpoczynają naukę/pracę w Poznaniu i przeprowadzają się tu na stałe. Wyznajemy zasadę, że zawodniczka musi trenować z zespołem na miejscu.

Trenując w Black Roses klubu sportowego Posnania Poznań możesz trenować jeszcze bardziej profesjonalnie wybierając dodatkowo:

Trenując w Szkole masz możliwość pogodzenia nauki z treningiem 2x dziennie na najwyższym poziomie.

Would you like to play rugby in Poland? You can play as a foreign player:

  • you need allowance document from your country federation and your previous club
  • or you can play if you are Erasmus student.

Contact us: mpk@rugby7.pl