Za PZ Rugby:

Eliminacje do World Rugby Women’s Sevens Series w Hong Kongu dobiegły końca. W czwartek, 5 kwietnia br. reprezentacja Polski zmierzyła się z Walią, Belgią i Argentyną. Niestety pomimo walki i oddanego całego serca na boisku, przegrałyśmy swoje mecze grupowe nie awansując do pierwszej ósemki by dnia następnego móc walczyć o awans.
Przedstawiamy wyniki rozegranych meczy:
Walia v Polska 19:17 (12:12)
Belgia v Polska19:0 (14:0)
Argentyna v Polska 21:5 (14:0)
W składzie reprezentacji zagrały:
Karolina Jaszczyszyn (8), Marlena Mroczyńska (12), Laura Abucewicz (5), Hanna Maliszewska (9), Julianna Schuster (3), Anna Klichowska (7), Monika Pietrzak (10), Katarzyna Paszczyk (6), Agnieszka Kowalczyk (1), Natalia Pamięta (11), Angelika Singel (2), Magda Korona (4).
W sobotę, 7 kwietnia br. kadra kobiet wraca do Polski. Zdobyłyśmy kolejne cenne doświadczenie, które z pewnością wykorzystamy na najbliższych Mistrzostwach Europy w czerwcu, które są dla nas najważniejszym Turniejem.
Mecze które rozegrałyśmy z bardziej doświadczonymi drużynami pokazały nam nasze błędy, nad którymi musimy pracować w kolejnych miesiącach by w jeszcze lepszej formie pojechać na Mistrzostwa.